THMÚ
Tepelné hospodářství města Ústí nad Labem s.r.o.
THMÚ
 724 068 255
 472 774 777
DISPEČINK
 
 
 
 

Omezení osobního kontaktu na pracovištích THMÚ

Vážení zákazníci,

Vzhledem ke zhoršující se aktuální situaci pandemie COVID-19, se z rozhodnutí vedení společnosti s účinností od 14. 9. 2020 omezuje osobní kontakt se zaměstnanci THMÚ.

Toto opatření je realizováno z důvodu bezpečnosti při zajištění kontinuity dodávek tepla a teplé vody pro Vás, naše zákazníky, s ohledem na blížící se začátek topné sezony. Proto žádáme zákazníky, aby uvedenou situaci pochopili a v případě nutnosti kontaktovali pracovníky THMU telefonicky nebo elektronickou poštou.

https://www.thmu.cz/rub-kontakty/rub-spojeni

Za komplikace tímto způsobené se Vám omlouváme.

 

Vedení společnosti

icon
AKTUALITY


Nabídka zaměstnání Dispečer

Tepelné hospodářství města Ústí nad Labem s.r.o.   vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici:   dispečer - střídač   Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou (ÚSO) v oboru strojním, elektro nebo podobném. Praxe 5 let (praxe v oboru…

ČÍST VÍCE

 

Ceny tepelné energie na rok 2021

Vážení zákazníci, Ceny tepelné energie na rok 2021 byly schváleny dne 02. 12. 2020 valnou hromadou společnosti Tepelné hospodářství města Ústí nad Labem s.r.o. Kompletní ceník tepelné energie na rok 2021 naleznete zde.

ČÍST VÍCE

VÝPIS AKTUALIT
icon
PORUCHY A VÝPADKY

V současné době evidujeme poruchu nebo výpadek.
VÝPIS ULIC A LOKALIT
icon
PLÁNOVANÉ ODSTÁVKY

V současné době nejsou naplánovány odstávky.
VÝPIS ULIC A LOKALIT
 
 
Ze světa tepelného hospodářství
Evropský parlament podpořil dálkové vytápění a chlazení


Evropský parlament odsouhlasil 13. 9. 2016 Rezoluci o strategii EU pro vytápění a chlazení. Evropský parlament zdůraznil význam sítí dálkového vytápění jako alternativy k více znečišťujícím systémům individuálního vytápění. „Evropský parlament vyslal jasný signál,…

ČÍST VÍCE
Společnost Tepelné hospodářství města Ústí nad Labem s.r.o. nabízí


- nabídku zaměstnání
- volná parkovací stání k pronájmu ve střeženém areálu
- volné nebytové prostory k pronájmu
- podnájem kolektorových chodeb na území města Ústí nad Labem

ČÍST VÍCE
Certifikace dle normy ČSN EN ISO 50001


Společnost Tepelné hospodářství města Ústí nad Labem s.r.o. je od 16. srpna 2016 certifikovaná dle normy ČSN EN ISO 50001.
Byl zaveden systém managementu hospodaření s energií pro oblast výroba tepelné energie a rozvod tepelné energie, provozování, správa a údržba tepelných zařízení.

ČÍST VÍCE
 
 
K cenám tepelné energie
Vývoj ceny tepelné energie pro vytápění


Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás vývoj ceny tepelné energie pro vytápění na sekundárním rozvodu na vstupu objektu zásobovaných od společnosti Tepelné hospodářství města Ústí nad Labem s.r.o. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH za jeden GJ. Aktuální ceník tepelné energie…

ČÍST VÍCE
Ceník tepelné energie na rok 2021


Vážení zákazníci, Ceny na rok 2021 byly schváleny dne 2. 12. 2020 valnou hromadou společnosti Tepelné hospodářství města Ústí nad Labem s.r.o.   Platnost cen od 1. 1. 2021   Ceník tepelné energie na rok 2021  Úroveň předání   Komodita    …

ČÍST VÍCE
Porovnání cen tepelné energie roku 2021


Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás porovnání cen tepelné energie teplárenských společností v České republice. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH (10 %) za jeden GJ, měřeno na sekundárním rozvodu na vstupu do objektu.

ČÍST VÍCE
 
 
©2021 Tepelné hospodářství města Ústí nad Labem s.r.o. | vytvořilo studio Lagarto.cz